ZNOVU ZAČÍNÁME ŠKOLIT

05.05.2020

 

Vážení kolegové, účastníci našich kurzů!

Vzhledem k uvolnění vládních nařízení máme opět možnost školit, a to od 11. května. Co se týče květnových kurzů, jsme v kontaktu se všemi Vámi, kteří jste měli objednaný kurz "na klíč". Stejně tak budeme kontaktovat všechny organizace, které mají objednané kurzy na červen.

Od června bychom také znovu chtěli otevřít kurzy v našich školicích místnostech (Praha, Tábor, Brno, Ostrava). Kurzy se uskuteční v případě dostatečného počtu zájemců. 

Samozřejmě je dále možnost objednávat kurzy na podzim. Nabídka témat je bohatá jak pro kurzy "na klíč", tak pro kurzy otevřené. V záložce "Otevřené kurzy" najdete 100 seminářů, je tedy z čeho vybírat!

Předem děkujeme Vám všem, kteří podpoříte Institut vzdělávání a jeho jeho lektorský tým tím, že se zúčastníte nějakého našeho kurzu nebo si objednáte kurz do organizace. Přišli jsme o celou jarní sezónu, ale i přes tyto ztráty chceme nadále zachovat kvalitu našich kurzů a připravovat nové unikátní semináře.  Každý kurz, který nezrušíte, nebo nově objednáte, nám v tom pomůže.

Věříme, že nám všem jde o kvalitu poskytovaných služeb. Vzdělání je jedním z pilířů, které drží kvalitu na vysoké úrovni.

Váš tým IVA